Pikniki edukacyjne - czyli jak się uczyć bawiąc

Pikniki edukacyjne to imprezy plenerowe, łączące w sobie zabawę na świeżym powietrzu z edukacją. W piknikach biorą udział dzieci, rodzice, osoby młode i starsze. Jednym słowem - wszyscy! W ich trakcie organizujemy szereg konkurencji edukacyjnych, sportowych, jak i rozrywkowych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Pikniki edukacyjne znakomicie sprawdzają się na imprezach dla miast, gmin, na szkolnych galach, takich jak zakończenie roku szkolnego czy przywitanie wiosny. Podczas pikniku bawią się zarówno burmistrzowie, młodzież i maluchy. Jest to czas, gdy można odetchnąć od pędu życia codziennego, i na świeżym powietrzu doświadczyć potęgi nauki!

Atrakcje piknikowe

Chodzenie po wodzie, na linie, jazda na rowerach, postawienie włosów dęba, warsztaty chemiczne lub zagadki kryminalne - pomysłów mamy mnóstwo. Zadzwoń i wspólnie dobierzemy idealne atrakcje na Twój piknik!

Jedzenie, muzyka i dmuchańce

Są elementy, których na dobrej imprezie nie może zabraknąć. Dlatego podczas naszych pikników zapewniamy pełną oprawę muzyczną wraz ze sceną i nagłośnieniem, catering, oraz coś dla najmłodszych - ogromne, kolorowe dmuchańce!