Imprezy plenerowe - zabawy przyszłości

Imprezy plenerowe to znakomita okazja by uczcić 10 - lecie firmy, chrzciny prawnuka, podpisanie umowy z nowym partnerem, czy też przywitanie nowego sezonu! Zapewniamy wszystko - od niesamowitych atrakcji, po pełną infrastrukturę wraz z cateringiem.

Wspólnie dobierzemy interesującą Cię tematykę. Może to być świat bajek, piłka nożna, astronomia, świat robotów. Ty masz pragnienie - my je urzeczywistniamy. Kino 3D, planetarium, projekcje multimedialne - czeka Cię niezapomniana impreza. Gigantyczne zjeżdżalnie dmuchane, strefa zabaw dla maluchów, warsztaty dla najstarszych - powiedz czego oczekujesz, a my to zorganizujemy!

Infrastruktura

Posiadamy namioty o róznych wymiarach i kolorystyce, również sferyczne. Zapewniamy nagłośnienie sceniczne wraz ze sceną, niezbędny sprzęt do przeprowadzenia pokazów i zabaw.

Pokazy specjalne

"Płonący człowiek" – możliwe w tylko w TV? Unoszące się przedmioty – tak, jako sztuczka magika? Gigantyczna bańka mydlana w dowolnym kolorze i kształcie – a Ty w środku? Niemożliwe? W naszym słowniku nie ma takiego słowa. Bawiąc się nauką odkrywamy jej możliwości, i dzielimy tymi odkryciami z naszymi Klientami.