Imprezy firmowe - integracja i dobra zabawa

"Tworzymy tylko niezwykłe imprezy firmowe" - jak często słyszeli Państwo takie słowa? Zapewne niejednokrotnie. Co zatem nas wyróżnia na rynku agencji organizujących imprezy dla firm? Kreatywność, nowoczesne pomysły, pasja, zaanagażowanie i przede wszystkim perfekcyjne realizacje.

Tworzymy oryginalne imprezy firmowe. Misja na Księżyc, budowa maszyny, udział w wielkiej fabryce? Po naszym evencie przekonacie się Państwo, kto w Waszej firmie powinien zostać kierownikiem, a kto najlepiej sprawdza się w roli pracownika indywidualnego. Nasze imprezy połączą Państwa pracowników, wyłonią ich role w grupie, a przede wszystkim sprawią, że pracownicy poczują się zgranym i dobrze prosperującym zespołem! A to gwarancja Państwa i naszego sukcesu.

Zaskakujące scenariusze

Inter_Edu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów przygotowuje scenariusze dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego nich. Łącząc Państwa koncepcję z naszą wyobraźnią, doświadczeniem, chęcią tworzenia - przygotowujemy coś zaskakującego, niepowtarzalnego.

Nasze realizacje

Organizujemy imprezy zarówno dla dużych firm, jak również dla mniejszych. Wielkość grupy nie ma znaczenia. Liczy się motywacja i dobry temat.