Siła wyobraźni i potęga udanego eventu

Drodzy Państwo! Widzicie zdjęcie umieszczone po lewej stronie? To tylko garstka naszych pracowników, których praca bezpośrednio przedkłada się na sukces świetnej imprezy i Wasze zadowolenie.

Kim jesteśmy? Mamy od 18 do 68 lat. Ukończyliśmy studia i szkoły o najróżniejszym profilu, od fizyki i chemii, po mechanikę i polonistykę. Nie brakuje nam profili dziennikarskich, inżynierskich, biologicznych. Jednym słowem - jesteśmy mieszanką ludzi, których łączy coś ważnego - PASJA TWÓRCZEJ WYOBRAŹNI!

Zastanawiasz się jak pracujemy? Jak na twórców przystało. Ty mówisz nam czego pragniesz, a my to zamieniamy na konkretną realizację. Chcesz sprawdzić jak pracuje Twój zespół, i kto jest liderem? Zorganizujemy dla Ciebie i Twoich pracowników Misję na Księżyc. Chcesz sprawdzić zdolności twórczego myślenia i podejmowania decyzji? Stworzymy maszynę energii wpasowaną w tematykę Twojej firmy! Chcesz zaprosić rodziny z dziećmi do wspólnej zabawy? Znakomicie! Zajrzyj do naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz to, czego szukasz, gdyż my uwielbiamy tworzyć, kreować nową rzeczywistość, szokować i jednocześnie bawić. To nasza misja.

Rys działań, czyli gdzie o nas mówią i piszą

Organizujemy, tworzymy i bawimy się z najróżniejszymi jednostkami, firmami, agencjami oraz prywatnymi osobami. Rokrocznie stawiamy największe miasteczko plenerowe w Polsce - Centrum interaktywnej Edukacji i Zabawy EduFun. Organizujemy eventy, dla takich odbiorców, jak chociażby Radio Gdańsk czy Radio Plus. Jesteśmy autorami Festiwalu Temperatury im. D. G. Farenhait, który każdego roku wita Gdańsk. Festiwal Bańki Mydlanej to nasza kolejna autorska zabawa z mieszkańcami miast. Organizujemy imprezy firmowe - przykładowo dla Polpfharmy, imprezy okolicznościowe jak Mikołajki - min. dla firmy Shipco, czy pikniki edukacyjno - rozrywkowe dla gmin, miast, szkół, fundacji i stowarzyszeń. Na zlecenie innych agencji przygotowaliśmy szereg aktywności dla takich firm, jak Orlen, Hestia, Lotos, Phillip Morris i wiele innych. Chcesz się przekonać jak działamy, i dlaczego naszego grono odbiorców ciągle się powiększa? Zorganizuj z nami imprezę - i przekonaj osobiście!

Show dla koneserów eventów

Uwielbiamy wyzwania. Uruchomienie Tesli z piorunami o metrowej długości? Maszyna energii dla 300 ludzi? Chodzenie po wodzie, czy warsztaty SPA? Kreowanie nowej rzeczywistości - to nasza misja!

Innowacyjne scenariusze

Doświadczenie, pasja, zaangażowanie oraz radość z wykonywanej pracy sprawia, że jesteśmy w stanie tworzyć imprezy oparte na innowacyjnych, niespotykanych scenariuszach. Przekonaj się o tym i Ty!

Zadowoleni klienci

Nie tworzymy nudnych imprez. I nigdy nie będziemy. Dlatego mamy tak wiele referencji i tak dobrze się z Państwem bawimy. i jak to mówiły nasze babcie - najlepiej przekonać się samemu. Zatem, dzwonisz?

Motto, które kieruje naszymi działaniami

Wizja bez akcji jest tylko snem. Akcja bez wizji to strata czasu. Akcja z wizją może zmienić świat!

Joel Arthur Barker